لامپ ال ای دی لانه زنبوری

استفاده از دیوار بعنوان منبع روشنایی باعث ایجاد نوری یکنواخت و دلپذیر میشود. لامپ هلیوسی با ساختار لانه زنبوری که دارد امکان پوشش دادن هر نوع دیواری با هر ابعادی دارد. نیاز به گفتن نیست که این لامپ نیز از خانواد بزرگ لامپ های ال ای دی است.

لامپ ال ای دی هلیوسی
لامپ هلیوسی

این چراغ دیواری به لمس کردن حساس است و با لمس کردن هر قطعه ، میتوان آن را خاموش یا روشن کرد. ساختار هشت ضلعی آن نیز به این دلیل است که بتوان هر سطحی را با آن پوشش داد.

نورپردازی دیوار
اتاق خود را متفاوت نورپردازی کنید

نصب این لامپ آسان است و می تواند به آسانی با هر سناریو سازگار باشد. لبه این لامپ ها خاصیت مغناطیسی دارد و نصب آنها مانند پازل و به همان آسانی است.

دست خود رو روی لامپ بکشید تا روشن شود!

با توجه به زیبایی این چراغ ها ، طراحان زیادی جهت طراحی فضای داخلی خود ازین لامپ ها استفاده کرده اند. همانطور که در عکس بالا قابل مشاهده است با حرکت دست خود از روی لامپ ها ، میتوانید هر تعداد از آنها که میخواهید روشن کنید و نور آنرا با مود دلخواه خود تنظیم کنید.

نگین آریامشاهده نوشته ها

Avatar for نگین آریا

فروشگاه‌ نگین آریا به فروش انواع لامپ‌های LED اختصاص پیدا کرده است. در این فروشگاه‌ها، می‌توانید انواع مختلف لامپ‌های LED را با قیمت‌های متفاوت، در قالب پکیج و یا به صورت تکی خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *